Leawo Free YouTube Downloader

4.5.0.1
oy
0

YouTube videoları indirmenin en basit yolu

4.4k

Bu uygulamayı oyla

Leawo Free YouTube Downloader saniyeler içinde herhangi bir YouTube videosunu bir çok formatta sabit sürücünüze indirebileceğiniz bir araçtır.

Program herhangi bir sekme-tabanlı tarayıcıya benzer şekilde bir ara yüzden çalışır, tek farkı her zaman üç sekmenin de açık olmasıdır. İlki Chrome ya da Firefox gibi normal bir web tarayıcısını kullanarak YouTube'u taramanıza izin verir, ikincisi ise zaten indirmiş olduğunuz videoların tümünün bir listesine sahiptir; böylece onları izleyebilirsiniz. Üçüncü sekme ise hala indirme aşamasında olan videoları takip eder.

Bir videoyu indirdiğinizde, orijinal formatında almayı ya da program tarafından desteklenen farklı formatlardan birinde - hatta akıllı telefon ya da konsol üzerinde video izlemeyi mümkün kılan bazı formatlarda bile indirmeyi seçebilirsiniz.

Leawo Free YouTube Downloader oldukça kapsamlı bir video izleme aracıdır. Programın tek kötü tarafı FLV'den başka bir formatta bir videoyu kaydederseniz, sonuç kısmında filigran bırakmasıdır. Ama yine de, program birçok şeyi yapabilir ve kullanımı basittir.
Uptodown X